Sevgili Öğrencilerim,

Öncelikle 1992 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi adı altında kurulan ve o günden günümüze ülkemiz için çok sayıda değerli şahsiyetler yetiştirmiş Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin öğrencisi olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu köklü kurumun seçkin bir unsuru olan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, her biri alanlarındaki akademik başarıları ile kendilerini kanıtlamış öğretim elemanları ve uzman idari kadrosu ile sizlerin hizmetindedir.

Dört yıllık eğitim programları ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu olarak, Öğrencilerimize kaliteli bir teorik eğitim, eğitim-öğretim süresince sağlanan staj ve işyeri uygulamaları ile de mesleki donanım imkanı sunmaktayız. Programlarımızda yer alan ders içerikleri iş dünyası ile işbirliği içerisinde, ilgili alanda iş hayatındaki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak belirlenmekte ve güncellenmektedir. Bu sayede, mezunlarımızın sektöre yön verecek şekilde, güncel bilgi ve uygulamaya yönelik donanıma sahip, iş dünyasının  ihtiyaç duyduğu alanında yetişmiş birer birey olarak iş hayatına kazandırılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Değerli öğrencilerimize Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu mezunu olmanın hayatlarında yaratacağı farkla  başarılarının daim olduğu, sağlık ve mutluluk dolu bir hayat diliyor, üniversite çağındaki gençlerimiz sizleri de teori ve uygulamalardan oluşan nitelikli eğitim programlarımızın yaratıcı ve yetkin mezunları olmak üzere, Üniversitemiz ve Yüksekokulumuzun sunduğu zengin öğrenim imkanlarından yararlanmaya davet ediyorum.

 

Prof. Dr. Mustafa FİŞNE

Yüksekokul Müdürü

19 June 2019, Wednesday 3133 kez görüntülendi